احمدی در این دیدار گفت: بدون شک در انتخاب مسئولان شایسته سالاری، تعهد، تخصص و مسئولیت پذیری ملاک است و از انتصاب قومی و قبیله‌ای جلوگیری خواهد شد.

یاسوج ۲۴ کهگیلویه و بویراحمد در سفر خود به کهگیلویه و بازدید از مراکز اقتصادی و بررسی مشکلات آن ناحیه، در دیداری با آقا سید میر احمد تقوی رئیس حوزه علمیه حضرت ولی عصر (عج) مطرح کرد:رفع از ﻣﻨﺎﻃﻖ ﻛﻤﺘﺮ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻳﺎﻓﺘﻪ در اولویت برنامه‌های مدیریت استان است.

در این دیدار با اشاره به بعضی از مشکلات استان، عنوان کرد: در راستای رفع محرومیت‌ها در استان تمام تلاش و همت خود را به کار خواهیم برد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: علی‌رغم اینکه در نیمه دوم سال مسئولیت خدمت رسانی به مردم ولایت‌مدار این استان را پذیرفته‌ام تمام تلاش خود را برای جذب اعتبارات در استان به کار می‌گیرم.

وی ابراز کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت‌ها و مواهب خدادای بسیاری است که نیازمند یک بازنگری در شیوه ی مدیریتی و یک مشارکت و همت همگانی است.

احمدی تصریح کرد: بدون شک در انتخاب مسئولان ، تعهد، تخصص و مسئولیت پذیری ملاک است و از انتصاب قومی و قبیله‌ای جلوگیری خواهد شد.

وی بیان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد در بعضی از شاخص‌ها نیازمند تخصیص است و در این مسیر نیازمند راهنمایی و کمک جامعه روحانیت استان نیز هستیم./روابط عمومی استانداری