هنوز ابقاء و یا رفتن فرمانداران و مدیران این استان مشخص نیست و در صورت مشخص شدن چاین موضوع به طور حتم از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود.

: معاون سیاسی و امنیتی استانداری از احتمال ابقاء برخی مدیران کنونی دستگاه های اجرایی این استان در دولت تدبیر و امید خبر داد.

” فتاح محمدی ” گفت: انتظار می رود فرمانداران و مدیران این استان تا لحظه آخر و زمان تودیع نسبت به انجام وظیفه خود کوتاهی نکنند و به جد پیگیر مشکلات مردم باشند.

وی عنوان کرد: هنوز ابقاء و یا رفتن فرمانداران و مدیران این استان مشخص نیست و در صورت مشخص شدن چاین موضوع به طور حتم از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود.

محمدی ابراز کرد: مدیریت ارشد استان در نظر دارد مدیرانی که خیلی جریانی نیستند و در دوران مدیریتشان توانسته اند رضایتمندی کارکنان مجموعه و مردم را داشته باشد، ابقاء و یا با تاخیر تودیع شوند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال که ارزیابی تان برای میزان رضایت‌مندی مردم از مدیر چیست، ابراز کرد: فضای عمومی، نداشتن رفتار تبعیض آمیز، رفتار و عملکردشان در دوران مدیریت و خدمات دهی مطلوب به مردم از جمله مهمترین ملاک برای ارزیابی مدیران برای رفتن یا نرفتن است.

محمدی خاطرنشان کرد: در صورتی که مدیری شاخص های یک مدیر انقلابی و اسلامی را داشته باشد ابقاء و یا مراسم تودیع آن با تاخیر صورت می گیرد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که تاکنون چه افرادی به مجموعه وزارت کشور برای طی کردن روند فرماندارشدن معرفی شده اند؟، گفت: با توجه به شرایط حساس این استان  امکان معرفی این افراد وجود ندارد زیرا در صورتی که با مشکلی مواجه شوند و به فرماندار شدن نرسدند می گویند با آبروی ما بازی شد.

محمدی تصریح کرد: تا فرایند طی نشود و ابلاغ حکم فرمانداران قطعی نباشد امکان معرفی فرمانداران احتمالی وجود ندارد.

منبع: تسنیم

پایان پیام

منبع : عصردنا