رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی از آمادگی ۵۰ کانون فرهنگی هنری برای اجرای طرح بزرگ اوقات فراغت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهمئی، امین درخشان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بهمئی جهت اجرای طرح بزرگ اوقات فراغت برای دانش‌آموزان و جوانان از آمادگی کامل برخوردار هستند و این طرح بزرگ به زودی در مساجد برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی تصریح کرد: طرح اوقات فراغت تابستان ۹۳ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از ابتدای تیرماه سال جاری شروع به  فعالیت خواهد کرد.

درخشان عنوان کرد: ۵۰ کانون فرهنگی هنری مصوب شده زیرنظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی آمادگی اجرای طرح بزرگ اوقات فراغت کانون‌های مساجد این شهرستان را خواهند داشت.

وی افزود: اجرای برنامه‌های اوقات فراغت تابستان امسال در اولویت کاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون‌های مساجد است.

این مسئول یادآور شد: با توجه به این‌که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی و مسئولان کانون‌های فرهنگی هنری و ائمه مساجد از تعامل خوبی برخوردار هستند، امیدواریم بتوانیم در این سال که از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مزین شده، این طرح را به نحو مطلوبی در سطح شهرستان اجرا کنیم.

وی همچنین با اشاره به جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در خصوص اعتبارات تخصیص شده برای کانون‌های فرهنگی هنری گفت: اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان برای تجهیز کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اختصاص داده شد که امیدواریم با تخصیص این اعتبار بخشی از مشکلات مساجد برطرف شود.

انتهای پیام/۸۲۰۱۸/ب۲۰

منبع : فارس نیوز