مسئول تعلیم و تربیتی سپاه باشت گفت: هیئت عاشقان ولایت برای رسیدگی به مشکلات حلقه‌های صالحین در باشت آمادگی کانل دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از باشت، عصر امروز نشست اخلاقی بصیرتی سپاه باشت تحت عاشقان ولایت در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان باشت برگزار شد.

این نشست به همت مدیر تعلیم و تربیت مقاومت بسیج سپاه باشت با حضور قلی‌زاده فرمانده سپاه باشت، رضایی مسئول تعلیم و تربیتی سپاه مربیان حلقه‌های تربیتی شجره طیبه صالحین با هدف تقویت بنیه فکری ،اعتقادی ،اخلاقی و تربیتی و ارائه و بررسی مشکلات و مسائل احتمالی توسط مربیان حلقه‌های برگزار شد.

حجت‌‌السلام مسلم رضایی اظهار داشت: این جلسه به صورت ماهانه به منظور بالا بردن سطح معرفتی و تربیتی مربیان حلقه‌های صالحین و ارائه راه‌حل‌های مناسب در راستای رفع مشکلات موجود و احتمالی حلقه‌های صالحین و مربیان آنان برگزار می‌شود.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه باشت افزود: در این جلسات به مربیان حلقه‌های خواهران و برادران اجازه داده می‌شود که کلیه مشکلات را ارائه داده و در پایان به بحث و گفت‌وگو جهت ایراد راه حل مناسب با حضور فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت‌های بسیج بپردازند.

وی اذعان کرد:  هیئت عاشقان ولایت در حقیقت پناه‌گاهی برای مربیان شجره طیبه جهت طرح مسائل و مشکلات است.

رضایی این جلسات را نوعی گفتمان و هم‌اندیشی دانست و خاطرنشان کرد: در این جلسات از سرگروه‌ها و مربیان خواستاریم که با بکار بستن همت و انگیزه بالا جهت برگزاری حلقه‌های صالحین به صورت مستمر و منظم تلاش کنند و اقدامات لازم جهت بهبود و بالا بردن روز افزون کیفیت را با جدیت انجام دهند.

وی ادامه داد: در راستای اثر‌گذاری مربیان و سرگرو‌ه‌ها به افراد تحت آموزش و تربیت خود باید زمینه ارتقاء سطح علمی و معرفتی برای خود را فراهم کرده و از آن به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه باشت گفت: فعالیت‌های تربیت محور صالحین امری بسیار مهم و دارای سختی و ارزش است که مستلزم رسیدن به اهداف ارزشمند آن تربیت نیروهایی به عنوان مربی با انگیزه و صبر بالا است.

انتهای پیام/۸۲۰۰۷/ذ۳۰

منبع : خبرگزاری فارس