وی افزود : یکی از مشکلات اساسی شهر لیکک در فصل بارندگی آبگیر بودن آن است که هیچ اعتباری جهت ایجاد سیل بند به شهرداری اختصاص داده نشده است.

عصر دنا – روح اله پناهی: شهر لیکک از فعال بودن بیش از ۷۰ حلقه چاه نفتی در شهرستان بهمئی خبرداد.

به گزارش از بهمئی امین پور گفت: بهره برداری از این چاه ها در استان خوزستان صورت می گیرد و آلا یندگی های ناشی از آنها در شهرستان بهمئی موجب آسیب جدی مردم و محیط زیست می شود.

وی با اعلام اینکه این آلودگی باعث بیماری های تنفسی در این شهر شده افزود :رایزنی هایی جهت پرداخت عوارض آلایندگی با شرکت خیز حوزه جنوب انجام شده که در صورت اجرایی شدن می تواند کمک مالی خوبی به شهرداری لیکک شود.

این مسئول تصریح کرد:با توجه به گرمسیری بودن شهر لیکک در نظر داریم بیش از ۲۰۰۰نهال خریداری و به شهروندان واگذار نمائیم تا در جهت ایجاد فضای سبز شهری گام مهمی برداریم.

جهانیانی گفت:باتوجه به رشد شهر نشینی در شهرلیکک و نبود در آمدهای پایدار امکانات فعلی جوابگوی نیازهای شهروندان نیست که ناشی از کاهش درآمدها ، نبود منابع مالی جانبی و نبود کارخانه بزرگ صنعتی تولیدی با قابلیت اشتغالزایی بالا در شهر است.

وی همچنین از به اجرا گذاشتن ماده ۷۷کمیسیون عوارض شهری خبر داد و افزود : سعی داریم با استفاده از اجرائیات این ماده در جذب عوارض شهری حداکثر استفاده از پتانسیل موجود رابه کار ببریم.

شهردار لیکک گفت: :شهر لیکک متاسفانه در بن بست جغرافیایی قرار دارد و استقبال چندانی برای راه اندازی کارخانه های تولیدی صنعتی در شهر می باشند.

وی افزود : یکی از مشکلات اساسی شهر لیکک در فصل بارندگی آبگیر بودن آن است که هیچ اعتباری جهت ایجاد سیل بند به شهرداری اختصاص داده نشده است.

منبع : عصردنا