با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد عملیات اجرایی پارک امید شهر لنده با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال با غرس نهال آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنده، عصر امروز با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ پارک امید در لنده به زمین زده شد.

محمدتقی تقی‌زاده در این مراسم با اشاره به وسعت فضای سبز شهرستان لنده گفت: سرانه فضای سبز شهرستان لنده تا کنون چیزی قریب به ۸٫۳ متر مربع بوده که از نرم استاندار آن پائین‌تر است.

شهردار لنده افزود: نرم استاندارد سرانه فضای سبز ۱۰ تا ۱۲ متر بوده که با کلنگ‌زنی و افتتاح پارک امید در شهرستان لنده سرانه ۸٫۳ متر مربعی، دو متر مربع دیگر ارتقاء می‌یابد.

تقی‌زاده با اشاره به وسعت پارک امید گفت: این پارک در مساحتی بالغ بر ۲٫۵ هکتار کلنگ‌زنی می‌شود و با راه‌اندازی فضاهای بازی و تفریحی برای استفاده عموم به بهره‌برداری می‌‌رسد.

وی در ادامه با بیان اینکه‌ شهرستان لنده شهرستان اولین‌ها در است تصریح کرد: ما می‌خواهیم همچنان در کسب اولین ها باقی بمانیم و در صدد هستیم اولین پارک اختصاصی بانوان را در شهر لنده افتتاح و راه‌اندازی کنیم.

شهردار لنده افزود: این پارک علاوه بر پارک امید بوده که در صورت واگذاری زمین در آینده نزدیک اجرایی می‌شود.

تقی‌زاده یادآور شد: در صورت عدم واگذاری زمین نیمی از پارک امید که قریب به یکهزار متر مربع خواهد بود را برای این مهم اختصاص خواهیم داد.

وی به دلیل نامگذاری پارک امید اشاره کرد و گفت: با وزیدن نسیم امید در کشور و فرا گرفتن روحیه کار و نشاط و امید شهرداری و شورای اسلامی شهر لنده در جلسات خود مصوب کرده که این پارک با نام «امید» نامگذاری شود.

انتهای پیام/۸۲۰۱۳/ذ

منبع : فارس نیوز